E-Ticaret Sitemin Tasarımını Ücretsiz Yaptırabilir miyim?

İnsanlardaki satın alma düşüncesinin nasıl teşvik edileceğini incelediğinizde, e-ticaret site tasarımları ve şablonlarının bu alanda doğrudan etkili olduğunu görebilirsiniz. Kolay anlaşılır ve kullanılabilir temaya sahip olan, alışverişin hızlı ve pratik şekilde tamamlanabildiği, yavaş olmayan siteler her zaman potansiyel müşteriler tarafından daha fazla ilgi görmektedir. Bu ilgiyi hep canlı tutmak adına e-ticaret site tasarımı konusunda profesyonel destek almanız yararınıza olacaktır.

Öncelikle tasarımlarınızda satışa sunacağınız ürün ve hizmetlerle alakalı detaylara yer vermelisiniz. Böylece ziyaretçilerde başarılı bir ilk izlenim bırakabilirsiniz. İlk etapta e-ticaret web tasarım fiyatları seçimlerinizde belirleyici rol oynasa da uzun vadeli düşündüğünüzde tasarıma vereceğiniz emeğin olumlu sonuçları daha etkili olacaktır. Bu nedenle tema seçimlerinizde tarzınızla uyumlu özellikleri önemsemelisiniz. Örneğin, giyim ürünleri satışı yapıyorsanız ürünlerin denenmiş görsellerine yer vererek insanların aklında fikir oluşmasını destekleyebilirsiniz.

E-Ticaret Site Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

E-ticaret site tasarımı yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. İlk olarak siteniz ziyaretçi odaklı olmalı ve insanların sizden neler bekleyeceğini iyi analiz etmelisiniz. Siteniz ne kadar işlevsel olursa ziyaretçi trafiğiniz de o kadar artacaktır. Bundan dolayı tasarım aşamasında sitenizin hızlı yüklenmesi, kolay navigasyonu ve görselliği, tasarım seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alır.

E-ticaret site tasarımı için sade ve kolay anlaşılabilir tasarımlara öncelik vermelisiniz. Özellikle son yıllarda kalabalık görünümden uzak, boş alan ağırlıklı ve doğru renkler kullanılan siteler insanların ilgisini daha fazla çekmektedir. Buna ek olarak sitenizde sepet görünümünü sitenizin tamamında aktif hale getirebilirsiniz. Böylece sepetine ürün ekleyen ziyaretçiler sitenin istedikleri sayfasında kolayca sepetine gidip ürünlerini satın alabilecektir.

E-ticaret web sitesi tasarımı yaparken insanların dikkatini dağıtacak öğelerden uzak durmalısınız. Bunun yerine kaliteli ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kullanmalısınız. Bunu yaparken mobil tasarıma da özen göstermelisiniz. Çünkü günümüzde pek çok insan alışverişlerini akıllı telefonları üzerinden tamamlamaktadır. Bu detayı da göz önüne alarak, sitenizin mobil görünümünü de analiz etmelisiniz.

E-Ticaret Web Tasarım Fiyatları

E-ticaret web tasarım fiyatları, seçilen hizmet türüne göre farklılık gösterebilir. Yapılacak tasarımlar her müşteriye özel olarak belirlendiğinden dolayı, net fiyatları öğrenebilmek için destek sağlayıcı ile irtibat kurmak gerekiyor. Projeye özel olarak belirlenen e-ticaret web tasarım fiyatları konusunda Kobisi size her zaman en uygun seçenekleri sunacaktır. Hizmet kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Kobisi hizmetinize uygun siteye sahip olmanız için tüm ekip ve ekipmana sahiptir. Böylece ortaya sınırsız ziyaretçi trafiği olan ve kullanıcı dostu e-ticaret tasarım örnekleri çıkmaktadır. Bunlar arasından dilediğiniz Kobisi tasarımını tercih edebilirsiniz. İsterseniz e-ticaret şablonları konusunda profesyonel uzman ekipten de destek alabilirsiniz. Hemen üye olun ve sektördeki farkınızı ortaya koyun!

 

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

yorum Yap