Trafik Sigortası Sorgulama

Güçlü teknolojik altyapısı sayesinde kullanıcılara oldukça kullanışlı bir ara yüz aracılığıyla trafik sigortası sorgulama hizmeti sunan e-sigortam.com, uzun zamandır bu alanda hizmet vermektedir. Sizler de bu sayede site üzerindeki formlar aracılığıyla trafik sigortası fiyat alma işleminizi hızla tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız birkaç basit işlemin ardından E-sigortam ile anlaşmalı sigorta şirketleri ve onların teklifleri ekranda belirecektir. Bunun ardından ise sizlere sadece en uygun olduğunu düşündüğünüz şirketi seçmek kalıyor. Tüm işlemleriniz online ortamda tamamlanacağı için hiçbir şekilde ekstra zaman kaybına sebebiyet veren süreçler oluşmayacaktır.

Arabaya Sigorta Yaptırmak

Arabaya sigorta yaptırmak isteyen kullanıcılara üç farklı seçenek sunan E-sigortam ile sizler de yeni aldığınız veya hali hazırda elinizde bulunan araçlara sigorta yaptırabilirsiniz. Ayrıca trafik sigortası zorunlu mu sorusunun yanıtı da site içerisinde yer almaktadır. Ancak buradan da söylemek gerekirse trafik sigortası yaptırmak evet zorunludur. Bu nedenle de sigortası dolan araçlar trafiğe çıkmadan önce mutlaka zorunlu trafik sigortası kapsamında sigortalanmalıdır. Aksi takdirde herhangi bir çevirme durumunda polis ekipleri ceza yazma hakkına sahiptir. Sizler de böyle bir durumun içerisinde düşmemek amacıyla E-sigortam üzerinden aracınıza kısa sürede sigortalama işlemi yaptırabilirsiniz.

Kullanıcıların kolay işlem yapabilmesi adına oldukça anlaşılır bir tasarıma sahip olan e-sigortam.com üzerinde trafik sigortası fiyat alma işlemi yapmak oldukça kolaydır. Bunun için tek yapmanız gereken ise söz konusu sayfaya gelerek formu doldurmaktır. Form ve sizden istenen bilgileri doldurmanızın ardından da sayfa içerisinde sigorta şirketlerinin sizlere sunduğu teklifleri görebilirsiniz.

Trafikte belirli bir süredir yer alan ve kazaya karışmamış kişilere trafik sigortası indirim fırsatı uygulanabilmektedir. Bunun için ise trafik vukuat geçmişinizin temiz olması ve tecrübeli olmanız gerekiyor. Sizler de belirlenen kriterlere uygunsanız trafik sigortası indirim fırsatından da faydalanabilirsiniz.

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

yorum Yap