Asma Köprü Rulmanları ve Kullanım Alanları

Rulman özellikle inşaat alanında sağlam ve dayanıklı yapıların inşasını kolaylaştırmak amacıyla kullanılan bir nevi basit makine türüdür. Rulman çeşitleri ve rulman fiyatları kullanıldığı alana ve tabii ki de sağlamlığına bağlı olarak değişmektedir. Lineer sistem rulmanları, savunma ve sanayi rulmanları, minyatür rulmanlar, endüstriyel rulmanlar, fener mili rulmanları, demir ve çelik hadde rulmanları, paslanmaz rulmanlar vb. rulman çeşitleri bulunmaktadır. Rulman alırken dikkat etmeniz gereken nokta ise sağlamlığı ve aldığınız firmadır. Bu konuda en sağlam firmalar ile distribütörlük anlaşması bulunan Akar Rulman sektörün öncüsü konumundadır.

Asma Köprü Rulmanları

Asma köprü yapmak belki de dünyanın en zor yapı mühendisliğini gerektirmektedir. Köprünün yapılacağı konum ve temelinde kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir. Köprü yapımı tamamlandıktan sonra her koşula direnmesi gerekmektedir. Asma köprü yapımında mühendislerin en iyi yardımcısı ve köprünün dayanıklılığını artıran ise asma köprü rulmanları olmaktadır.

Asma köprü yapımı için özel olarak üretilen asma köprü rulmanları aslında sağlam bir takımın oyuncusu konumundadır. İnşaat ve konstrüksiyon rulmanları arasında yer alan bu parçalar, sağlamlığın ve dayanıklılığın önemli olduğu büyük yapıların inşasında kullanılmaktadır.

Ülkemizin en büyük rulman tedarikçilerinden olan Akar Rulman anlaşmalı olduğu firmalar ile inşaat ve konstrüksiyon rulmanları tedariğinde sektörün öncüsü olmaktadır. İnşaatı yapılan birçok asma köprünün malzeme tedarikçisi olan firma, her zaman müşterileri için en kaliteli ve dayanıklı ürünleri sunmayı kendine ilke edindiğini vurgulamaktadır.

Asma köprü yapımını kolaylaştırmak ve yüksek bir yapı elde etmek için kullanılan rulmanlar ile metrelerce yükseklikte bir yapı inşaa etmek gerçekten de çok kolay ve güvenli olmaktadır. Akar Rulman uzman ekibi ile projeye uygun olarak ölçülen rulmanlar, hayatımızı kolaylaştıran önemli parçalar olmuştur. Dilerseniz projenize en uygun rulman çeşitleri ve rulman fiyatları için Akar Rulman teknik ekibi ile görüşebilirsiniz.

Akar Rulman Kimdir?

Akar Rulman distribütörü olduğu onlarca global firma ve projelere bağlı olarak ithalatını gerçekleştirdiği özel ürünlerle, her ihtiyacınıza uygun rulman çeşitliliğine sahiptir. Firma savunma sanayi, sivil havacılık, beyaz eşya üretimi, inşaat ve yapı alanı, denizcilik sektörü, otomotiv yan sanayi, gıda sektörü, raylı sistemler, tekstil gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

Akar Rulman mühendisleri sayesinde sektörünüze en uygun rulmanları tedarik edebilir işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. İstanbul’da bulunan genel müdürlük personeli ve Ankara’da bulunan personelleriyle Türkiye’nin her yerine hizmet götüren Akar Rulman online satış platformu sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri en hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

yorum Yap