Parmak İzi Okuyucu ile İşe Giriş Çıkışları Kontrol Altında Tutun

Parmak izi okuyucular, günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikle güvenlik ve alarm sistemlerinde parmak izi okuma ve personel takip oldukça fazla tercih edilmektedir. İş verenler tarafından da iş yerlerinde parmak izi ile çalışan sistemler, işe giriş çıkışları kontrol altında tutmak için değerlendirilen teknolojik yenilikler arasında yer almaktadır.

Parmak İzi Okuyucular

Parmak izi okuyucular, iş yerine giriş ve çıkışları kontrol altına almak isteyen işverenler için büyük bir kolaylık sunmaktadır. İş yerlerinde özellikle tercih edilmekte olan parmak izi okuma aynı zamanda güvenliği sağlama amacını da taşımaktadır. İş yerlerinin giriş ve çıkışlarında bulunan parmak izi güvenlik sistemi hem giriş yapılan hem de çıkış yapılan noktalara konumlandırılır.

Parmak izi okuyucular, alınan verileri hafızasında tutma ve aktarım yapabilme özelliklerine de sahiptir. Personelin parmak izi bilgileri ve kart bilgileri eşleştirilerek istenilen kişinin bilgilerine ulaşım sağlamak da mümkün olmaktadır.

Parmak İzi Neden Benzersiz?

Personel takip sistemi almak isteyen kişiler tarafından “Parmak izi neden benzersiz?” sorusu sorulabilir. Tüm insanların kendine özgü bir parmak izi bulunmaktadır. İş yerlerinde mesai takibi yapılması için de çok fazla tercih edilen personel takip sistemi çeşitli sistemlerden meydana gelebilmektedir.

Parmak izinin benzersiz ve kişiye özgü olması da güvenlik sistemleri içerisinde en güvenilir sistemler arasında bulunmaktadır. İş verenlerin elemanların işe giriş çıkış işlemlerini kontrol etmek için personel izleme sistemleri arasında parmak izi okuyucular oldukça fazla tercih edilmektedir.

Personel Takip Sistemi

Sensormatic, işverenler için birçok personel takip sistemi sunmaktadır. Parmak izi okuyucular ise biyometrik sistemler arasında en fazla kullanılanlar arasında bulunmaktadır. Sensormatic ileri düzeyde bir parmak izi koruma sensörüne sahiptir. Böylelikle sahte parmak izi kullanımlarına karşı da son derece güvenilir bir sistem olduğunu söylemek mümkündür.

Personel takip sistemi ve geçiş kontrol sistemlerinde parmak izi okuyucular en çok tercih edilen teknolojidir. Sensormatic ile hem personel hem de ziyaretçi takip sistemleri kurmak ve kullanmak oldukça kolay olmaktadır.

Parmak İzi Güvenlik

Güvenlik sistemlerinde özellikle de parmak izi güvenlik oldukça fazla tercih edilen sistemler arasında yer almaktadır. Mobil parmak izi okuyucuları, offline olarak da çalışma prensibine sahip oldukları için kullanıcıların taleplerine en uygun şekilde güncelleme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Çift sim kart desteği sunan parmak izi güvenlik sistemleri aynı zamanda wifi ile bağlanabilme imkanı da sunmaktadır. Parmak izi okuma sistemleri kolay kullanmaları ve istenilen yerlere taşınabilmeleriyle de sıklıkla tercih edilmektedir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

yorum Yap